מרכזיות IP לעסקים

מרכזיית IP בענן לעסקים גדולים וקטנים, מגוון פתרונות יחודיים לעסקים, במערכות מתקדמות ונוחות לתפעול, מחירים נוחים ושירות מעולה,

ליצירת קשר וחזרה של נציג בהקדם

בגלל החדשנות:

בגלל החדשנות: מרכז הקווים מציגה את החידושים הטכנולוגים האחרונים בתחום התקשורת, המרכזיות התקדמות ביותר עם כל האפשרויות החכמות בחבילה אחת.

בגלל השירות:

במרכז הקווים מומחי התמיכה הטכנית שלנו עומדים לרשותכם מ10:00 בבוקר ועד 17:00 אחה״צ ובמענה אוטומטי במייל ובוואסטאפ במשך כל שעות היום, לכל פנייה שאלה או בעיה כתבו לנו ונסייע לכם בהקדם.

בגלל המקצועיות:

מרכז הקווים מספקת בנוסף למרכזיות רשת גם את כל ציוד הקצה לצורך העסק, שירותי תקשורת, טלפוניה, ציוד הקצה, תפעול ותמיכה בכל שעות היום.

בגלל האפשרויות

במערכות מרכז הקווים ישנם אפשרויות בקרה בזמן אמת על פעילות השיחות במוקד, סטטוס פעילות נציגים כולל דוחו״ת מפורטים, הקלטת שיחות, ממשק אחזור שיחות ובדיקת תוכן, ועוד ועוד..

מה זה מרכזיית IP?

מרכזיית IP פירושה מרכזייה בענן לעסק או עמותה, שבה הנכם יכולים לשלוט על ניתובי השיחות הנכנסות שלכם וכלל שלוחות המענה בצורה קלה ויעילה.
דרך המרכזייה תוכלו לקבל ולהוציא שיחות ממכשיר טלפון נייח במשרדכם על ידי חיבור מכשיר טלפון IP שמקבל שיחות דרך האינטרנט ישירות מהמרכזייה.
לצורך אפשרות זו חייב להיות לכם חיבור אינטרנט בשביל לחברת אליו את מכשיר הטלפון IP ולקבל שיחות מהמרכזייה.
בנוסף אם אין לכם מכשיר טלפון IP או שאתם מעוניינים לקבל שיחות למספר האישי שלכם תוכלו לפתוח מרכזיית וירטואלית ולקבל שיחות מהמספר של המרכזייה לנייד שלכם, על ידי הפניה למספר שלכם (לא משנה איזה נייח או נייד) או לכל מספר שתבקשו. (יש לציין שהפניה כזאת נחשבת כדקת שיחה יוצאת ומחוייבת ככזאת לפי חבילת הדקות שברשותכם).

מה זה אומר שהמרכזיה בענן?

המרכזייה נמצאית בענן בשרתים שלנו או חברות אחסון מטעמנו, והמערכת שולחת את השיחות למכשיר הנייח אצלכם במשרד שמכונה "שלוחה". 

מכיון שכלל השיחות עוברות דרך רשת האינטרנט, והיות ואנחנו לא ספקים של אינטרנט לכן לפני הקמת שלוחה במשרדכם, צריך לפתוח בבזק או ספק אחר חבילת אינטרנט ביתית רגילה (אין צורך בשיחות בכלל).
לאחר שיש לכם חיבור לאינטרנט אתם פונים אלינו ואנחנו מחברים לכם מכשיר טלפון שתומך בקבלת שיחות דרך מרכזיית IP (יש מאות סוגים ולא חייבים לקנות דרכינו אך מומלץ).

מה המעלות במרכזיה בענן?​

המעלות הרבות שיש לכם במרכזייה:
א. מספר טלפון מכובר לעסק שלכם.
מהיום כבר לא יחפשו אתכם בנייד האישי, גם חברים גם משפחה וגם לקוחות…
ב. יש לכם אפשרות לחבר מספר שלוחות או באותו משרד או במספר מקומות שונים (אפילו בכמה מקומות שונים בעולם…) כל מה שצריך זה חיבור אינטרנט בכל מקום שבו אתם רוצים שתהיה שלוחה של המרכזיה,
אפשר פשוט להשמיע תקליט, למכירות הקישו אחת, לתמיכה טכנית הקישו שתיים להנהלת חשבונות הקישו 3 וכדומה.
ג. יש אפשרות לבצע הפניות למספרים נייחים \ או ניידים, כפי הצורך, (אם למשל אתם בנסיעה וכדומה).
הלקוח מתקשר למספר הרגיל שלכם, אבל תוכלו לענות לו גם מהנייד האישי בלי שיהיה לו את המספר שלכם…
ד. אפשרות לפיצול המספר הראשי שלכם למספר שלוחות למשל "לחנות בתל אביב הקישו 1 לחנות בירושלים הקישו 2" וכדומה.
ה. אפשרות להקמת שלוחות לשמיעת הודעות יחודיות \ מבצעים \ זמנים וכדו'.
כך שתהפכו את המרכזיה שלכם גם לכלי נוסף להשמעת פרסומות עבור העסק שלכם.
ו. אפשרות למענה רק בשעות מסויימות כך שבשאר השעות הלקוח ישמע הקלטה כמו "שעות המענה הם" וכדומה.
כבר לא תקבלו שיחות לנייד האישי בשעות לא הגיוניות…
ועוד אפשרויות רבות נוספות, כפי הצורך ולפי דרישות הלקוח.

מתחברים.

לצורך התקנת מרכזיה בעסק ובבית אתם חייבים חיבור לרשת)חבילת אינטרנט רגילה בבזק). בנוסף אנחנו עובדים עם כמעט כל סוגי הסינון לאינטרנט ובד"כ אין להם השפעה על מערכת הטלפוניה.

מתקשרים.

התחברתם? עכשיו אתם לא צריכים לעשות כלום, התקשרו אלינו ואנחנו נגדיר לכם מספר משלכם, נחבר את הרשת שלכם למערכת הטלפוניה, נגדיר את השלוחות, נפעיל את נתב השיחות שלכם, ניתן גם להגדיר מוזיקת המתנה וכדו׳, והעסק שלכם כבר במרכז.

משתדרגים.

אם אין לכם מערכת טלפונים תומכי IP ,ניתן להשיג אצלנו את המרכזיות וכל ציוד הקצה הטוב ביותר במחירים נוחים במיוחד, כמובן שניתן לקנות את המכשירים בכל חנות תקשורת, אך אם תעשו זאת דרכנו תיהנו בנוסף גם משירות ותמיכה לכל תהליך ההתקנה..

נהנים.

מעכשיו המרכזיה שלכם פעילה, רוצים שהשיחות יגיעו אליכם לנייד? תוכלו לחבר מספר שלוחות באותו משרד או במספר מקומות שונים (אפילו בכמה מקומות שונים בעולם...) כל מה שצריך זה חיבור אינטרנט בכל מקום שבו אתם רוצים שתהיה שלוחה של המרכזיה.

אודות

חברתינו מתמחה במגוון פתרונות תקשורת מתקדמים, לפרטיים ולעסקים, מרכזיות בענן, זיהוי שיחה חסויה, הקלטת שיחות, מספר אישי, פקס למייל, שליחת הודעות קוליות וסמסים בכמויות, ועוד ועוד, עם אלפי לקוחותינו נמנים לקוחות פרטיים, מוסדות, ארגונים, ומפלגות.