תקנון השירות באפליקציית ניווט לכהנים:

השירות באפליקציה זו ניתן בתנאי שהחברה ו\או בוני האפליקציה ו\או מנהליה ו\או מתכנתיה  אינם ולא יהיו אחראים על השימוש בשירות בין בתקלת ניווט ובין בטעות אנוש עקב שגיאה של הלקוח, לרבות בכל אחת מהגדרות האפליקציה, השימוש בשירות הינו באחריות המשתמש בלבד ועליו מוטלת החובה והאחריות הבלעדית, לבדוק את תקינות המפה והניווט. 
בנוסף על כל פעילות באפליקציה תחול תקופת התיישנות מקוצרת של שנה אחת, אם אינך מאשר\ת את תנאים אלו אל תוריד\י, התקן\י או השתמש\י ביישום.

שימו לב כי בשימוש באפליקציה יתכן ותספקו לנו פרטים אישיים מזהים מסוימים כגון מספר הטלפון  שלך יומני שרת הכוללים מידע כגון בקשת האינטרנט, כתובת פרוטוקול האינטרנט (כתובת IP), סוג הדפדפן, שפת הדפדפן, הפניה / יציאה של דפים וכתובות אתרים, שמות דומיינים, משך הזמן המושקע בדפים מסוימים, התאריך והשעה של הבקשה, קובצי cookie שייתכן שיזהו את הדפדפן שלך באופן ייחודי, את מספר הטלפון שלך, ועוד, שים לב שכל מידע זה וכן כל מידע או תוכן אחר המפורסם באפליקציה לפי הנחיות המשתמש או שיקול דעתו הופך לתוכן שפורסם ואינו נחשב כמידע אישי. המידע האישי או תוכן שהנכם חושפים מרצונכם הופך לציבורי וניתן לאסוף אותו ולהשתמש בו על ידי אחרים.
אנו לא משתמשים במספר הטלפון שלך או במידע עליך כדי לשלוח מסרים מסחריים או שיווקיים ללא הסכמתך, עם זאת, אנו עשויים להשתמש במספר הטלפון שלך ללא הסכמה נוספת למטרות לא שיווקיות או ניהוליות כגון עדכון או שדרוג האפליקציה, ו\או האתר, ו\אן האזור האישי ו\או תקנון השירות, דיווח על תום תקופת השירות וכדומה.
בכל מקרה החברה ו\או בוני האפליקציה ו\או מנהליה ו\או מתכנתיה לא ישאו באחריות בכל מקרה של דליפת מידע אישי ו\או פרסום מידע אישי ו\או פריצה לשרתים ו\או מחיקת ההנתונים, ו\או כל תקלה אחרת הקשורה לאפליקציה זו.
בהתקנת האפליקציה הנך מאשר\ת שאת\ה מבין, מסכים\ה ומקבל\ת כי  החברה ו\או בוני האפליקציה ו\או מנהליה ו\או מתכנתיה יוכלו לראות את פרטיך. אם אינך מעוניין\ת לשתף מידע זה אל תוריד\י, התקן\י או השתמש\י ביישום.