השירותים שלנו

צור קשר.

הקלטת שיחות

המיוחד בשירות הקלטת שיחה שלנו הוא שהקלטה הינה על קו הטלפון שלכם, גם אם יש לכם מכשיר פשוט ללא אפליקציות, וגם אם אין לכם אינטרנט, כל זמן שיש לכם אפשרות לקבל שיחות, אתם גם יכולים להקליט אותם, ולקבל את ההקלטה תוך מספר שניות ישירות למייל שלכם.

מערכות מותאמות אישית

בחברתינו מספקים מערכות טלפוניה בניהול עצמי למגוון ארגונים ומוסדות, שימושי המערכת כוללים שלוחות הודעות, תא קולי שידור חי מאזינים למאזינים טרוויה ועוד. בנוסף מערכות תוכן לשימוש אישי הניתנות לתפעול בקלות בשיחת טלפון, ובנוסף למתחברים דרך האתר מגוון אפשרויות ניהול נוספו בשירות אישי ומהיר,

זיהוי חסוי

השירות החדש של מרכז הקווים - זיהוי חסוי מהיום תדעו מי מטריד אתכם אפילו ממספר חסוי!! מהיום כבר אי אפשר להטריד אותכם ממספר חסוי, עם השירות החדש ניתן לזהות כל מספר חסום שמתקשר אליכם, ולזהות את המספר האמיתי שלו, האם או חבר, קרוב משפחה, או - סתם מטריד או ספאם. מהיום - כבר אין הפתעות.

מעוניין לקדם את המכירות שלך?

עם שירות שליחת קמפיינים של חברת מרכז הקווים, תוכל לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלך לעדכן אותם על מבצעים והטבות, וכמובן איחולים, ניתן לשלוח קמפיינים קוליים או SMS במחירים הטובים ביותר

מה הלקוחות אומרים עלינו

כמי שעוסק בתחום כבר שנים אני יכול לומר באופן חד משמעי, שהמערכות תוכן של "מרכז הקווים" הם המיקצועיות האיכותיות והקלות לתפעול ביותר שאני מכיר.
מרדכי רובין
משתמש מרוצה