קבלו את השליטה המלאה על מכשיר הפלאפון שלכם.

זיהוי חסוי

מהיום תוכלו לדעת מי מתקשר אליכם אפילו ממספר חסוי

שליטה מלאה בשיחות הנכנסות

עם שירות זיהוי חסוי של “מרכז הקווים” תוכלו לדעת תמיד מי מחפש אתכם, ולהחליט מתי והאם לענות לשיחה, ולשוחח עם המתקשר, כשאתם יודעים עם מי אתם מדברים.

המחירים הזולים בארץ

המחירים שלנו לשירות זיהוי חסוי הם הזולים בארץ, בפער ניכר מהמתחרים.

אתם יכולים לקבל את זיהוי המספר, לענות לשיחה לשיחה ולשוחח עם המתקשר, בצורה טבעית, ובלי שהשיחה תתנתק.

אפשרות חסימת מטרידים

תוכלו להוסיף לרשימת הדחייה את המספרים המטרידים, המערכת תזהה את המספר האמיתי של המטריד והוא יופנה לדחיית השיחה, כך שגם מחסוי לא יוכלו להטריד אתכם…

מחירים:

19.90

חודשי

שירות זיהוי חסוי מנוי חודשי, במסלול זה האשראי שלך מחוייב כל חודש בסך של 19.90 ש”ח בלבד, כאשר כעת מבצע לרגל ההשקה, חודש ראשון ב4.90 ש”ח בלבד.

79.90

חצי שנתי

שירות זיהוי חסוי במסלול לחצי שנה, בעלות של 79.90 ש”ח בלבד במסלול זה ניתנת הנחה נוספת והשירות ניתן לחצי שנה במחיר מצחיק של 79.90 ש”ח בלבד.

149.90

שנתי

שירות זיהוי חסוי במסלול המומלץ ביותר לשנה, בעלות של 149.90 ש”ח בלבד, בנוסף הטבה נוספת ניתנת לרוכשים את המסלול הזה והם זכאים לחודש נוסף במתנה.

זיהוי שיחה חסויה

מגוון מסלולים

בחברתינו מגוון מסלולים בשירות זיהוי חסוי, לאלו מסלול חודשי - לאלו שרק רוצים לזהות את המטריד... מסלול חצי שנתי לטווח בינוני, ומסלול שנתי עם הטבה מיוחדת.

שירות מעולה

יש בעיה? משהו לא עובד? התניידת? אנחנו זמינים לשירותך בשעות הפעילות, ו...גם שלא בשעות הפעילות ניתן לשלוח מייל לשירות ונשתדל לענות בהקדם.

המחירים הזולים ביותר

המחירים הזולים בארץ לשירות זיהוי חסוי בפער ניכר מהמתחרים, בנוסף אצלנו תוכלו גם לענות לשיחה ולא רק לראות מי התקשר. השוו ותרוויחו, בגדול !!!

מערכת מתקדמת

מערכת מתקדמת בשרתים מאובטחים מאפשרת לנו לזהות את השיחה ממספר חסוי כמעט בכל מצב,

תפעול פשוט

השימוש בשירות קל ופשוט, כשנכנסת שיחה מחסוי, יש לדחות את השיחה ולהמתין 3-5 שניות השיחה תופיע שוב על צג המכשיר, והפעם עם המספר האמיתי של המתקשר.

פתרונות מותאמים

צריכים פתרון מיוחד דווקא לכם? אנחנו כאן בשבילכם עם מגוון פתרונות טכנולוגיים בתחום התקשורת.

מעוניין בזיהוי חסוי לכמה מכשירים?

קבל הצעת מחיר מיוחדת ואת השירות המקצועי ביותר.