קבלו את השליטה המלאה על מכשיר הפלאפון שלכם.

זיהוי שיחה חסויה

מהיום תוכלו לדעת מי מתקשר אליכם אפילו ממספר חסוי

זיהוי חסוי שלב א' - בחירת מפעיל

אנא בחר את חברת הסלולר שלך

שלב ב’ ביצוע הפניה

יש להקיש על מכשיר הפלאפון את הספרות הבאות

0799258086#*67*

בסיום ההקשה יש ללחוץ על מקש החיוג

כעת צריכה להופיע על המכשיר הודעה בסגנון MMI הופעל בהצלחה, או ההפניה הופעלה בהצלחה וכדומה. אם ההפניה הופעלה בהצלחה יש להמשיך לשלב הבא.

אם על הצג יש הודעה לא הופעל \ או כל הודעת תקלה אחרת. זה אומר שהמכשיר לא תומך בהפניה וצריך לדבר עם חברת התקשורת על מנת שיאפשרו לכם הפניה.

אנחנו כבר ממש בסוף >> תשלום

לקוחות גולן טלקום שימו לב !
לרוב, חברת גולן טלקום אינה מאפשרת הפניה, אלא אם מבקשים זאת מהשירות לקוחות באופן מפורש. לכן נא לא להמשיך לשלב הבא לפני שעברתם את השלב הנוכחי בהצלחה, והופיעה במכשירכם ההודעה - MMI הופעל בהצלחה. למעבר לאתר שירות הלקוחות של חברת גולן טלקום על מנת להיכנס לאזור האישי שלכם בגולן ולבצע הפניה יש להקיש כאן (לתשומת לבכם יש לבצע הפניה כאשר תפוס למספר 0799258086)

שימו לב ניתן לשלם ולהירשם 24 שעות ביממה, גם במענה האוטומטי במספר 0723-18-18-18

אנא בחר את זמן השימוש הרצוי:

הפעלת השירות:

לאחר הרישום והתשלום על השירות המנוי הופעל, כעת יש לדחות (כלומר לנתק) את השיחה הנכנסת שהנכם מעוניינים לזהות או להקליט לפני שעניתם לשיחה, אל דאגה השיחה לא תתנתק ובתהליך הדחייה ברוב המקרים המתקשר לא ירגיש שינוי בצליל החיוג, אך יתכן וישמע צליל שונה מהרגיל.
לאחר בערך כ3-5 שניות השיחה תחזור אל המכשיר כשיחה מזוהה עם הזיהוי האמיתי של המתקשר על צג הטלפון שלכם, ללקוחות עם חבילת הקלטת שיחה השיחה תוקלט ותשלח למייל המוגדר במערכת

אם ההפניה בוצעה בהצלחה ובכל זאת השירות לא עובד במכשירכם יש לפנות לשירות הלקוחות במייל m0723181818@gmail.com לצורך בדיקה והפעלת השירות.